KULISY PRACY

   Witamy serdecznie

Chcemy przybliżyć zainteresowanym naszą fotografią i filmem ślubnym poszczególne etapy naszej pracy.

Postaramy się pokrótce opisać, jak to wygląda u Nas.


p


Pierwszy etap

Spotkanie z narzeczonymi, na tym etapie ustalamy koncepcję wykonania reportażu ślubnego, zdjęć i filmu z uroczystości ślubnej, które mają powstać. Wstępnie omawiamy wszystkie szczegóły z dnia ceremonii ślubnej które warto uchwycić.  Tworzymy zarys sesji plenerowej.


Podpisujemy umowę na wykonanie reportażu ślubnego. Dzięki temu etapowi możemy odpowiednio przygotować się do pracy, a Para Młoda ma pewność, że reportaż będzie wykonany.Drugi etap

Bardzo istotne na około tydzień przed datą ślubu. Wówczas narzeczeni mają już zwykle ustalone szczegóły ceremonii ślubnej jak i przebieg uroczystości weselnej, ustalamy wówczas dokładnie przebieg i szczegóły naszej pracy. W dniu ślubu staramy się być możliwie mało widoczni tak aby możliwie zminimalizować naszą jakąkolwiek ingerencję w przebieg uroczystości. Opieramy się na ustaleniach poczynionych z młodą parą na wcześniejszym etapie. Staramy się uchwycić wszystkie najważniejsze chwile i etapy tego ważnego dnia.

Trzeci etap

Wywołanie obrabianie zdjęć, montaż filmu.

Jest to najbardziej pracochłonny element naszej pracy. Dużo wagi przykładamy do szczegółowych ustaleń z młodymi.  Reportaż ślubny przedstawia całą historię uroczystości, jednocześnie oddaje klimat dnia i związane z nim emocje. Pełnego obrazu zdarzeń i przeżywanych wzruszeń w dniu ślubu.LICZBY MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE

299977

Czwarty etap

Po zakończeniu pracy spotykamy się z Parą Młodą na przekazanie całego materiału.

Przeglądamy wspólnie cały materiał oraz wyrażamy swoje opinie. Proponujemy także rabaty na sesje dla znajomych i rodziny.

Zawsze prosimy o wyrażenie opinii Pary Młodej na naszym profilu Google, Facebook, która jest dla nas największą satysfakcją z dobrze wykonanej pracy a zarazem motywuje nas do udoskonalania naszego warsztatu pracy, oraz pozwala na inwestycje w nowoczesny sprzęt, żeby nasza fotografia była na najwyższym poziomie.
Z NAMI SIĘ OPŁACA

Dbałość o relacje i wzajemna satysfakcja są dla Nas fundamentem,

a priorytetem zapewnienie wartościowych  i bezproblemowych usług fotograficznych filmowych.

Nieustanne starania o satysfakcję Pary Młodej stanowią podstawę naszego  działaniaLOKALIZACJA

OFERTA

KONTAKT

CZAS WOLNY

 

STRONA

 

Fotografia ślubna Piekary Śląskie, Bytom, Zabrze, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Katowice, Tarnowskie Góry, Tych, Gliwice, Ruda Śląska wyjątkowe zdjęcia ślubne Cały Śląsk i nie tylko.

 

Serdecznie Zapraszamy

 

 

POLEĆ NAS

Powiedz znajomym, przyjaciołom o naszej Fotografii Ślubnej Litwiak.eu. Będziemy bardzo wdzięczni i z góry Serdecznie Dziękujemy

 MAPA

Na nasze stronie mamy mapy, która bez żadnych problemów wskażę Ci drogę do Nas

NASZE STARANIA

Ciągle doskonalimy nasza warsztat, żeby zdjęcia i filmy były na najwyższym poziomie.

 Zadowolenie Pary Młodej z naszej pracy, dla Nas jest najwyższą satysfakcji i zadowolenie, motywuje do dalszych działań.

 

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.